Асоціація “Українське морозиво і заморожені продукти”

02/07/2019
Асоціація “Українське морозиво і заморожені продукти”
Головний офіс Київ
Телефон 044 292 82 93
E-mail auvm@auvm.com.ua
Сайт http://www.auvm.com.ua/

Асоціація “Українське морозиво і заморожені продукти” – громадське об’єднання, що створене ЗО жовтня 2001 року, до складу якого входить близько 40 організацій. Це підприємства – виробники морозива і заморожених продуктів в Україні, а також підприємства супутніх галузей, наукові установи та організації з рекламної та видавничої діяльності.

Асоціація українських виробників “Морозиво і заморожені продукти” захищає права та інтереси українських виробників, сприяє розвитку виробництва морозива, заморожених продуктів та індустрії холоду, здійснює інформаційну підтримку підприємств, розвиває взаємовигідні зовнішньоекономічні зв’язки, зміцнює науково-виробничий потенціал підприємств.

Крім того, Асоціація удосконалює нормативно-технічну базу галузей виробництва морозива і заморожених продуктів шляхом розроблення нормативних документів, внесення доповнень та змін до діючих національних стандартів і проводить розгляд та затвердження їх відповідними Технічними комітетами.

Асоціація активно відстоює позиції підприємств, беручи участь в підготовці і обговоренні проектів Законів України та інших законодавчих актів.