SAF Україна

Що таке SAF Україна?

SAF Україна (Sustainable Agribusiness Forum) – це онлайн-платформа сталого агробізнесу, створена у 2017 році з ініціативи та підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).  Цей комунікаційний майданчик об’єднує стейкхолдерів у галузі агробізнесу та спрямований на встановлення потужних зв’язків між гравцями ринку, а також запровадження сталих підходів у сільському господарстві.

Діяльність платформи SAF реалізовується у межах програми ЄБРР та GEF “Україна: сталі інновації у ланцюжках створення вартості в біоенергетиці”.

Цілі платформи SAF Україна:

  • підтримка розвитку партнерства, обміну знаннями та маркетингової діяльності для ланцюга перетворення агровідходів в енергію. Ця діяльність реалізовується шляхом проведення семінарів/тренінгів на теми розвитку потенціалу сільськогосподарського сектору, розвитку платформи для учасників ринку та надання їм необхідних інформаційних та комунікаційних інструментів, проведення навчальних турів та поширення історій успіху та досвіду успішних проєктів через сайт www.saf.org.ua.
  • сприяння сталості та вуглецевій нейтральності українського агробізнесу, а також здійснення діяльності, яка відповідає національно визначеному внеску України до Паризької угоди.
  • виконання ринкових досліджень для аналізу технологічних, регуляторних, інформаційних бар’єрів та прогалин у кліматичних технологіях в України.

Програма FINTECC долучилася до заснування платформи у 2017 році.

Офіційний сайт: www.saf.org.ua