SAF Україна

Що таке SAF Україна?

За ініціативою та підтримкою Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) в рамках програми FINTECC у 2017 році створено форум (платформу) зі сталого агробізнесу – SAF Україна (Sustainable Agribusiness Forum).

В рамках платформи SAF Україна планується:

  • виконати ринкові дослідження для аналізу технологічних, регуляторних, інформаційних бар’єрів та прогалин у кліматичних технологіях в Україні;
  • підтримувати розвиток партнерства, обміну знаннями та маркетингової діяльності для ланцюга перетворення агро-відходів в енергію. Ця діяльність буде проводитися шляхом проведення семінарів/тренінгів на теми розвитку потенціалу сільськогосподарського сектору, розвитку платформи для учасників ринку та надання їм необхідних інформаційних та комунікаційних інструментів, проведення навчального туру та розповсюдження історій успіху та успішних проектів через сайт www.saf.org.ua.

Офіційний сайт: www.saf.org.ua

Що таке FINTECC?

Ця програма допомагає компаніям в країнах-учасницях ЄБРР впроваджувати «кліматичні технології» в сфері енергоефективності, відновлюваної енергії, ефективності водокористування та ефективності використання матеріалів. Кліматичні технології сприяють зниженню обсягів викидів парникових газів та/або підвищенню стійкості до наслідків зміни клімату.

Банк пропонує пільгові гранти на впровадження певних технологій на додаток до фінансування ЄБРР. Банк також організовує технічну підтримку із залученням міжнародних консультантів. Для оцінки трансферу кліматичних технологій в кожному регіоні Банк пропонує підтримку урядам в країнах-учасницях. ЄБРР допомагає поліпшити стратегічні положення і законодавчу базу, сприяючи адаптації широкого спектра кліматичних технологій.

Офіційний сайт: www.fintecc.ebrd.com