SAF Україна

Що таке SAF Україна?

SAF Україна (Sustainable Agribusiness Forum) – це онлайн-платформа зі сталого агробізнесу створена у 2017 році з ініціативи та підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР). 

Діяльність платформи SAF започаткована у межах програми FINTECC та на сьогодні реалізовується у межах програми ЄБРР та GEF “Україна: сталі інновації у ланцюжках створення вартості в біоенергетиці”.

SAF – це комунікаційний майданчик, який об’єднує стейкхолдерів у галузі агробізнесу та спрямований на встановлення потужних зв’язків між гравцями ринку та запровадження сталих підходів у сільському господарстві.

Цілі платформи SAF Україна:

  • виконати ринкові дослідження для аналізу технологічних, регуляторних, інформаційних бар’єрів та прогалин у кліматичних технологіях в Україні;
  • підтримувати розвиток партнерства, обміну знаннями та маркетингової діяльності для ланцюга перетворення агро-відходів в енергію. Ця діяльність буде проводитися шляхом проведення семінарів/тренінгів на теми розвитку потенціалу сільськогосподарського сектору, розвитку платформи для учасників ринку та надання їм необхідних інформаційних та комунікаційних інструментів, проведення навчального туру та розповсюдження історій успіху та успішних проектів через сайт www.saf.org.ua.

Офіційний сайт: www.saf.org.ua