ГС “Біоенергетична асоціація України”

22/03/2019
ГС “Біоенергетична асоціація України”
Головний офіс Київ
Телефон (+38 044) 453 28 56, 456 94 62
E-mail info@uabio.org
Сайт http://uabio.org/

Громадська спілка «Біоенергетична асоціація України» (БАУ) була заснована у 2013 році та є спільною платформою для співпраці на ринку біоенергетики України. Мета БАУ – забезпечити найбільш сприятливі умови ведення бізнесу та сталий розвиток біоенергетики.

Біоенергетична асоціація України проводить активну законотворчу діяльність та залучена в роботу у профільних комітетах Верховної Ради та громадських радах і робочих групах профільних органів виконавчої влади. Голова Правління БАУ є офіційним радником Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, який є провідною державною установою у секторі відновлюваної енергетики країни.

БАУ є повноправним членом Європейської біоенергетичної асоціації «Bioenergy Europe», Всесвітньої біоенергетичної асоціації (WBA), Європейської біогазової асоціації (EBA) та партнером Консультативної мережі з приватного фінансування (PFAN).

Експерти БАУ беруть участь у європейських проектах програми «Горизонт 2020» з метою залучення кращого досвіду країн ЄС для сталого розвитку біоенергетики в Україні.

БАУ відома за активну просвітницьку діяльність у сфері біоенергетики, що включає Аналітичні записки БАУ, проведення щорічної міжнародної конференції «Енергія з біомаси», профільних семінарів та участі у виставках, а також інформування про питання біоенергетики на власному сайті, у соціальних мережах, а також через публікації та інтерв’ю у ЗМІ.