Goodvalley Ukraine

18/04/2019
Goodvalley Ukraine
Земельний банк 28 тис. га
Головний офіс с. Копанки, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.
Працює в
Телефон +380 3472 6-24-15
E-mail ukraine@goodvalley.com
Сайт https://www.goodvalley.com/ua/

«Goodvalley» є міжнародною організацією з офісами в Данії, Польщі, Росії та Україні.

Основні види злаків, які вирощують Goodvalley Ukraine:

  • пшениця
  • тритикале
  • ріпак
  • жито
  • кукурудза

Компанія використовує сучасні аграрні технології, такі як системи GPS, щоб слідкувати за обробленими полями. Це дозволяє зменшити використання неорганічних добрив і, як результат, мінімізувати вплив на довкілля. Врожай, вирощений в компанії «Goodvalley», використовується для приготування корму, а відходи врожаю відправляються на переробку в біогазових заводах.

Теплову та електричну енергію отриману у біогазовому комплексі компанія використовує для роботи ферм, а надлишок продає для використання в мережі спільного користування на території сусідніх сіл. Компанія зберігає ферментовану біомасу в герметично закритих відстійниках, щоб потім нею удобрювати поля, на яких росте майбутній корм для тварин. Так відбувається сталий цикл.

Перший біогазовий завод компанії «Goodvalley»  запрацював у Польщі в 2005 році. Сьогодні таких заводів є дев’ять, а десятий перебуває в процесі будівництва. Кожного року компанія виробляє 60 тисяч МВт «зеленої» енергії. Як результат, «Goodvalley» зменшує викиди парникового газу (СО2) на 210 тисяч тон кожного року.