Біогаз-консалт

10/04/2019
Біогаз-консалт
Головний офіс Волноваха
Телефон +38 095 252 72 19
E-mail antbyshok@gmail.com
Сайт www.biogas-consult.com

Компанія “Біогаз-консалт” спеціалізується на наданні консалтингових послуг з широкого спектру питань в галузі біогазової енергетики.

Компанія надає консультаційні послуги щодо ефективної експлуатації біогазових установок, оперативного лабораторно-аналітичного контролю, реалізації проектів переробки органічних відходів в біогаз, складання ТЕО, експертизи стану працюючих бігазових станцій, оптимізації та модернізації існуючих технологічних концептів.

Також, компанія “Біогаз-консалт” є ексклюзивним партнером низки міжнародних компаній, що постачають технологічне обладнання та витратні матеріали для біогазових заводів. Діяльність компанії не закінчується на вирішенні питань біогазової енергетики в промислових масштабах. Так, компанія націлена на вирішення питань переробки в біогаз відходів малих домашніх господарств, що дає можливості вирішувати питання екології та зниження витрат на комунальні послуги.

Компанія “Біогаз-консалт” – це компанія сформованих фахівців в галузі біогазової енергетики, які мають за плечима успішний досвід реалізації біогазових проектів.