ТОВ “Котлотурбопром”

16/04/2019
ТОВ “Котлотурбопром”
Головний офіс Харків
Телефон +38057 719-44-12; +38057 714-03-17
E-mail marketing@ktp.must-ipra.com
Сайт http://www.must-ipra.com

Підприємство ТОВ «Котлотурбопром» створено в складі корпорації «МАСТ-ІПРА» в 1998 р. і працює на енергетичному ринку України, країн ближнього і далекого зарубіжжя. Основним напрямком діяльності ТОВ «Котлотурбопром» є: проектування, переведення на непроектні види палива існуючих енергоблоків, будівництво нових енергетичних потужностей, комплексна модернізація зі збільшенням потужності і реконструкція котлотурбінного обладнання і трубопроводів ТЕС, а також виготовлення і постачання запасних частин енергетичного обладнання ТЕС і ТЕЦ промислових підприємств. Використовуючи підприємства, що входять до складу компанії, ТОВ «Котлотурбопром» має можливість виконувати вище зазначені роботи, в якості EPC- контрактора (під ключ), про що свідчать виконані проекти, такі як: «Трипільська ТЕС», «Зміївська ТЕС».

Підприємство ТОВ «Котлотурбопром» в партнерстві з провідними європейськими компаніями запустило виробництво котлів, що спалюють біомасу – паропродуктивністю від 1 до 50 т / год . З 2015 р підприємством «Укргріненерджі», що входить до складу ТОВ «Котлотурбопром», спільно з Харківською облдержадміністрацією реалізуються пілотні проекти з будівництва міні-ТЕЦ на біопаливі 9,6 МВт в населених пунктах області для заміщення природного газу.

До складу підприємства входять: Харківське ЦКБ «Енергопрогрес» – головна спеціалізована організація в Україні з проектування, технічного переозброєння і реконструкції основного і допоміжного обладнання, трубопроводів ТЕС і ТЕЦ, з 60-річним досвідом на ринку енергетики, а також ПАТ «Харківський котельно-механічний завод», що входить до складу ТОВ «Котлотурбопром» в якості виробничої бази з виготовлення енергетичного обладнання та запчастин і має єдину в Україні лінію з виробництва газощільних панелей для сучасних енергетичних котлів.