Іван Тракслер (МХП Еко Енерджи) розповів про основні передумови успішного біогазового комплексу

16/04/2019

Директор МХП Еко Енерджи та першого в Україні біогазового комплексу потужністю 5,7 МВт (ПрАТ “Оріль-Лідер”) Іван Тракслер у своєму виступі на IV Семінарі Форуму сталого агробізнесу (SAF Україна) розповів про основні пункти, по яким необхідно рухатись, щоб біогазовий комплекс був успішним і працював на проектну потужність.

За його словами, для того, щоб правильно від ідеї до результату побудувати і запустити біогазовий комплекс (БК) необхідно виконати низку передумов, а саме: спроектувати та побудувати БК, дотримуючись усіх вимог щодо якості матеріалів, ізоляції та технологічного обладнання; правильно організувати процес пуско-наладки до отримання першого біогазу; отриманий біогаз довести до належної якості перед подачею у когенераційну установку; вивести когенераційну установку на задану потужність та щоденно контролювати основні параметри стабільного функціонування біогазового комплексу.

Детальніше про досвід МХП Еко Енерджи в реалізації успішного біогазового комплексу читайте в статті “Іван Тракслер: Як зробити, щоб біогазовий комплекс був успішним і працював на проектну потужність” розділу “Успішні проекти”

Більше презентацій з IV Семінару Форуму сталого агробізнесу (SAF Україна), що відбувся 11 квітня та був присвячений біогазовим технологіям Ви можете переглянути тут.

Довідково: «МХП Еко Енерджи» — підприємство Київської області, що розпочало свою діяльність у 2012 році. Основний напрямок діяльності: впровадження та управління енергетичними проектами. Компанія входить до структури агроіндустріального холдингу «Миронівський Хлібопродукт» (МХП).