За десять років після того, як Європейський Союз пообіцяв виробляти 20 відсотків своєї енергії з джерел відновлюваної енергії до 2020 року, було досягнуто великого прогресу в напрямку цієї мети. Тепер виникає нова ціль: в 2018 році ЄС пообіцяли досягнути вироблення 32 відсотків своєї енергії з джерел відновлюваної енергії до 2030 року.
Останнє видання довідника “Інвестування у проекти з відновлюваної енергії в Європі” досліджує галузь на роздоріжжі. У деяких країнах, принаймні щодо деяких технологій, впровадження нових проектів уповільнилося або зупинилося взагалі — зазвичай через скорочення державної фінансової підтримки або інші регуляторні обмеження. У світі існує потужна система розвитку, і значні проекти зіштовхуються з труднощами під час пошуку відповідного фінансування, але в довгостроковій перспективі виникають питання стосовно системного впливу великого обсягу відновлюваної енергії та його наслідків для ринку електроенергії, які починають системно розглядатися лише зараз.
Інформація про Україну (англійською) знаходиться на с. 44.
Загалом, у 2018 році інвестиційний клімат для проектів з ВДЕ в Україні покращився, внаслідок загального пом’якшення валютних обмежень, стабілізації місцевої валюти, державної політики щодо дерегуляції бізнесу та значного поліпшення ситуації з фінансуванням місцевих та іноземних фінансових установ, таких як: ЄБРР, НЕФКО та ЧБТР.
Завантажуйте нове видання 2019 року довідника «Інвестування у джерела відновлювальної енергії в Європі», для того, щоб дізнатися унікальну інформацію стосовно поточних перспектив для проектів в сфері відновлювальної енергетики в 20 юрисдикціях в Європі та Центральній Азії
Команда експертів Dentons підготувала цей довідник разом з RECHARGE, глобальним джерелом новин та інформації у сфері відновлюваної енергії.