16-та міжнародна конференція BIOMASS FOR ENERGY

Дата проведення 29-30 вересня 2020 року
Організатор Біоенергетична асоціація України
Місце проведення Київ, Готель Premier Palace, бул. Т. Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29.
Сайт https://uabioconf.org

Близько 300 учасників з понад 15 країн світу візьмуть участь у найбільшій конференції з біоенергетики в Україні та Східній Європі. Захід триватиме два дні. В межах конференції також відбудеться семінар проєкту Horizon2020 BIOFIT. У програмі близько 60 виступів світових та українських експертів.

Мови конференції: Англійська, українська, російська. Передбачений̆ синхронний̆ переклад.

Тематика та акценти:

  • Розвиток біоенергетики в умовах низьких цін на природний̆ газ
  • Біоенергетика та український Green Deal
  • Агробіомаса – майбутнє біоенергетики України
  • Аукціони vs «зелені» тарифи. Куди йти біоенергетичним проєктам?
  • Біометан vs «зелений» водень. Що буде експортувати Україна?
  • Нове в біоенергетиці України: біоетанол, енергія побутових відходів, енергетичні плантації̈, рештки кукурудзи як паливо
  • Успішні кейси і технології̈

Більше інформації на сайті: uabioconf.org

Учасники: Георгій Гелетуха, голова Правління Біоенергетичної асоціації України; Сергій Масліченко, заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України; Сильвія Кох-Копишко, президент Правління Спілки виробників та роботодавців біогазової промисловості (UPEBI), Польща; Олександр Домбровський, голова Правління громадської спілки Global 100 RE Ukraine; бізнес: виробники обладнання та біопалив, власники біопаливних котелень, ТЕЦ та біогазових комплексів; влада: представники профільних міністерств і комітетів ВРУ, місцевих адміністрацій̆, органів місцевого самоврядування; фінансові організації̈: банки, інвестиційні фонди; науковці; громадські організації та об’єднання.

Організатори: Біоенергетична асоціація України, НТЦ «Біомаса», Агентство з відновлюваної енергетики (ABE), Інститут технічної теплофізики НАН України.

Захід відбудеться за підтримки: Світової біоенергетичної асоціації (World Bioenergy Association), Європейської біоенергетичної асоціації (Bioenergy Europe), Європейської біогазової асоціації (European Biogas Association), ГС Global 100RE Ukraine; а також: Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, Міністерства розвитку громад та територій України, Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.